شماره پشتیبانی:۰۲۱۶۵۳۶۶۲۹۲

امروزه با رشد و پیشرفت صنعت تزریق پلاستیک، برندهای چینی سهم زیادی از بازار خرید و فروش دستگاه های تزریق پلاستیک در ایران را به خود اختصاص داده اند. دستگاه تزریق پلاستیک چینی دارای سرعت و کیفیت بالایی بوده و می توان آن ها را به صورت اقساطی از طریق شرکت های پیشرو در این زمینه تهیه نمود.

به این ترتیب خرید و فروش آن ها نسبت به دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی، بیشتر بوده و همین موضوع سبب شده که شرکت های ایرانی سازنده دستگاه تزریق پلاستیک، امروزه به سمت واردات دستگاه های چینی روی آورند.

انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی

انواع مختلف دستگاه های تزریق پلاستیک ساخت چین از لحاظ تکنولوژی، شباهت زیادی به جدیدترین سیستم های پیشرفته و ماشین های به روز اروپایی هم نوع خود دارند، از همین رو ماشین های تزریق چینی در سرتاسر دنیا از جمله ایران، طرفداران زیادی دارند.

در بازار ایران انواع مختلفی از دستگاه های تزریق چینی، با مشخصات خاص برای کاربردهای متنوع، خرید و فروش می گردند. از جمله مهم ترین برندهای دستگاه تزریق پلاستیک چینی که در ایران موجود می باشند به شرح زیر می باشد:

دستگاه تزریق پلاستیک هایتین

دستگاه تزریق پلاستیک هایتین

می توان گفت دستگاه تزریق پلاستیک هایتین معروف ترین برند در میان صنعتگران ایرانی در زمینه صنعت پلاستیک می باشد. این برند قیمت بالایی نسبت به انواع برندهای دیگر دارد. گرچه خرید دستگاه تزریق پلاستیک هایتین در تناژهای متفاوتی همچون 250 تن، 320 تن، 400 تن و بالاتر بصورت دست دوم در ایران بسیار رایج می باشد

انواع مختلف دستگاه تزریق هایتین شامل : دستگاه تزریق پلاستیک هایتین سری پی ال (ارزان قیمت ترین سری هایتین) ، دستگاه تزریق پلاستیک هایتین سری مارس گلد ، دستگاه تزریق پلاستیک هایتین سری مارس اکونومی ، دستگاه تزریق پلاستیک هایتین سری مارس فول (گران قیمت ترین سری هایتین) می باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک هایتای سینگر از انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی

دستگاه تزریق پلاستیک هایتای سینگر برند معروف چینی در صنعت تزریق پلاستیک می باشد که این دستگاه نیز بصورت اقساطی به فروش

می رسد و دارای خدمات پس از فروش مناسبی در ایران می باشد. دستگاه تزریق پلاستیک هایتا سری اسپید، کاربرد زیادی در تولید انواع مختلف پت دارد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و قیمت این دستگاه می توانید به صفحه قیمت دستگاه تزریق پلاستیک مراجعه کنید.

دستگاه تزریق پلاستیک هایدا

دستگاه تزریق پلاستیک هایدا نیز از جمله دستگاه های تزریق چینی شناخته شده در ایران می باشد که توسط شرکت های معتبر ایرانی وارد کشور می شوند و گاهاً با اسامی ایرانی در اختیار خریداران قرار داده می شوند. از ویژگی های بارز این دستگاه می توان به قدرت گیره واقعی و ظرفیت تزریق پایدار آن اشاره کرد و همچنین، از این دستگاه در تولید محصولات پلاستیکی دو رنگ استفاده می شود.

این دستگاه در انواع مختلفی در ایران موجود بوده و به فروش میرسد از جمله:

 • دستگاه تزریق پلاستیک سری HDX (استاندارد)
 • دستگاه تزریق پلاستیک سری HDL
 • دستگاه تزریق پلاستیک چینی سری HDJS
 • دستگاه تزریق پلاستیک مخصوص پریفرم
 • دستگاه تزریق HDJE (محصول جداره ضخیم)
 • دستگاه تزریق HDC (دستگاه تزریق دو رنگ مجزا)
 • دستگاه تزریق پلاستیک مخصوص PVC

دستگاه تزریق پلاستیک پولاد

دستگاه تزریق پلاستیک پولاد

شرکت پولاد یکی از ماشین سازان قدیمی در ایران می باشد که در سال 1359 تاسیس و راه اندازی شده است. این شرکت انواع دستگاه تزریق پلاستیک در تناژهای مختلف را تولید می نمود و هنوز هم دستگاه های تزریق دست دوم ساخت این شرکت، طرفداران زیادی دارند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. اما امروزه این شرکت ، کار واردات و فروش انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی از جمله دستگاه تزریق پلاستیک بورچ را انجام می دهد.

دستگاه تزریق پلاستیک چینی اصلانیان ماهر

این دستگاه با همکاری شرکت چن شانگ در چین و تایوان و در ایران طراحی و تولید می شود. دستگاه های چینی chende (چنده) با نام اصلانیان وارد ایران شده و به فروش می رسند. از جمله مهم ترین دستگاه های تزریق پلاستیک اصلانیان می توان به دستگاه تزریق سری ایزی مستر، دستگاه تزریق سری جت مستر و دستگاه تزریق سری سوپر مستر اشاره نمود.

دستگاه تزریق پلاستیک نکو بهینه ماشین

از جمله دستگاه تزریق پلاستیک چینی موجود در ایران که طرفداران زیادی نیز دارد می توان به دستگاه های تزریق nbm  اشاره نمود. همچنین این شرکت دستگاه های تزریق چینی دیگری را نیز وارد ایران می کند که عبارتند از:

 • دستگاه تزریق پلاستیک ایزومی
 • دستگاه تزریق پلاستیک لشان
 • دستگاه تزریق پلاستیک هایشینگ (دستگاه تزریق پلاستیک هایشینگ سری j5 با موتور سروو ، دستگاه تزریق پلاستیک هایشینگ سری v پمپ دبی متغییر ، دستگاه تزریق پلاستیک هایشینگ سری bmc(باکالیت)
 • دستگاه تزریق پلاستیک هایشینگ سری h مخصوص تولید ظروف جداره نازک
 • دستگاه تزریق پلاستیک هایشینگ سری d مخصوص تولید قطعات دو رنگ
 • دستگاه تزریق پلاستیک هایشینگ سری upvcمخصوص تولید قطعات و اتصالات upvc
 • دستگاه تزریق پلاستیک هایشینگ سری pet مخصوص تولید پریفرم
 • دستگاه تزریق پلاستیک هایشینگ سری hxdدو صفحه ای (مخصوص تولید قطعات بزرگ) از انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی

دستگاه تزریق پلاستیک ظهراب

شرکت ظهراب در گذشته تولید کننده انواع دستگاه تزریق پلاستیک بود اما امروزه این شرکت همانند سایر شرکت های تولید کننده به واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین روی آورده است. به دلیل وارد کردن دستگاه های تزریق چینی توسط این شرکت، قمیت دستگاه تزریق پلاستیک ظهراب در مقایسه با دستگاه های موجود در بازار بسیار کمتر است و عمده تقاضا از شرکت ظهراب برای دستگاه تزریق 750 گرمی یا 250 تنی می باشد.

از جمله مهم ترین دستگاه های تزریق چینی که توسط این شرکت وارد ایران می شوند عبارتند از:

 • دستگاه تزریق پلاستیک مدل GE-N80
 • دستگاه تزریق پلاستیک مدل GE-N160
 • دستگاه تزریق پلاستیک مدل GE-N210
 • دستگاه تزریق پلاستیک مدل GE-N360
 • دستگاه تزریق پلاستیک مدل HR 1600L
 • دستگاه تزریق پلاستیک سری HDC 200SS

علاوه بر دستگاه های تزریق چینی که ذکر شد دستگاه های دیگری نیز با برندهای مختلف چینی در بازار ایران با توجه به نوع کاربرد و بودجه خریدار، به فروش می رسد که از جمله این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دستگاه تزریق پلاستیک چینی زنفا
 • دستگاه تزریق پلاستیک کاسموس (cosmos)
 • دستگاه تزریق پلاستیک داکومار
 • دستگاه تزریق پلاستیک لاگ (LOG)
 • دستگاه تزریق پلاستیک سان شاین
 • دستگاه تزریق پلاستیک بولیان (bolian)
 • دستگاه تزریق پلاستیک ساند
 • دستگاه تزریق پلاستیک برند لولی (LOUELY)
 • دستگاه تزریق پلاستیک NB
 • دستگاه تزریق پلاستیک اونگو
 • دستگاه تزریق پلاستیک یانگ جیانگ
 • دستگاه تزریق پلاستیک هایتو (haituo)
 • دستگاه تزریق پلاستیک blg

همچنین علاوه بر موارد ذکر شده در خصوص انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی بر اساس برند دستگاه، در تقسیم بندی دیگری می توان دستگاه های تزریق پلاستیک چینی را بر اساس ظرفیت تزریق دستگاه، به صورت زیر طبقه بندی نمود:

دستگاه های تزریق  چینی بر اساس ظرفیت تزریق دستگاه

دستگاه تزریق پلاستیک لاگ

جهت تولید قطعات پلاستیکی با سایز و طرح های گوناگون از دستگاه تزریق پلاستیک استفاده می شود که هر یک از این دستگاه ها با قدرت گیره خاص برای کاربردی متفاوت و تولید قطعه ی مورد نظر استفاده می شود. خریدار دستگاه تزریق پلاستیک در هنگام خرید باید به مشخصاتی نظیر قدرت، ظرفیت، کشور سازنده و قیمت دستگاه توجه کند.

دستگاه تزریق پلاستیک 100 گرمی چینی

دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰ گرمی دارای ظرفیت تزریق ۱۰۰ گرم درون قالب می باشد که جهت تولید قطعات پلاستیکی کوچک مورد استفاده قرار می گیرد و قدرت گیره آن تقریبا ۸۰ الی ۱۰۰تن می باشد که از این رو به آن دستگاه تزریق ۱۰۰ تن نیز گفته می شود.

هر دو نوع ایرانی و چینی این دستگاه در ایران به فروش می رسد و از مهم ترین دستگاه ها در این صنعت به شمار می آید که انواع بسیار متفاوت با کارایی گوناگون دارند که با توجه به هدف خریدار انتخاب می شوند. از این دستگاه برای تولید قطعات پلاستیکی سایز کوچک از جمله درب دبه، قاشق و چنگال یک بار مصرف و موارد دیگر می توان استفاده نمود.

برای اطلاعات بیشتر و همینطور خرید این نوع دستگاه ها، می توانید به صفحه دستگاه تزریق پلاستیک بطری مراجعه کنید.

دستگاه تزریق پلاستیک چینی 150 گرمی

دستگاه تزریق پلاستیک 150 گرمی قدرت و قابلیت تزریق حدود 150 گرم را دارد، به عبارتی برای تزریق پلاستیک 100 الی 150 تن از این دستگاه استفاده می شود. قدرت گیره این دستگاه چیزی در حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ تن می باشد به این معنا که ظرفیت و از آن در تولید قطعات پلاستیکی کوچک مانند درب دبه و بطری و قطعات سایز کوچک دیگری استفاده می کنند.

دستگاه تزریق پلاستیک 200 گرمی چینی

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ گرمی از جمله پرکاربرد ترین دستگاه تزریق در این صنعت می باشد. قدرت گیره این دستگاه تقریبا ۱۶۰ تن می باشد. از این دستگاه می توان در ساخت محصولات متنوعی از جمله سبدهای کوچک ، درب سطل زباله و موارد دیگر استفاده کرد.

دستگاه تزریق پلاستیک چینی 250 گرمی

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ گرمی دارای قدرت گیره ۱۲۰ تا ۱۵۰ تن بوده و دارای سرعت بالایی می باشد که برای ساخت انواع محصولات پلاستیکی دیواره نازک استفاده می شود. همچنین از این دستگاه در جهت تولید انواع سطل ها و گلدان های کوچک استفاده می شود.

دستگاه تزریق پلاستیک 300 و 350 گرمی چینی

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ گرمی و دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ گرمی دارای قدرت گیره تقریبا ۱۸۰ تا ۲۲۰ تن می باشند.

این دو دستگاه در انواع مختلفی از جمله دستگاه تزریق معمولی ، دستگاه تزریق سرعت بالا و دستگاه تزریق پریفرم موجود می باشند.

دستگاه تزریق پلاستیک 500 گرمی از انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی

دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ گرمی دارای قدرت گیره ۲۵۰ تا ۲۶۰ تن می باشد. از دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ گرمی میتوان برای تولید محصولاتی همچون انواع گلدان سایز ۲۰ ، درب سطل های پلاستیکی سایز بزرگ و انواع لوله استفاده نمود.

دستگاه تزریق پلاستیک 700 گرمی چینی

قدرت گیره لازم برای دستگاه تزریق پلاستیک ۷۰۰ گرمی در حدود ۳۰۰ تن می باشد. از این دستگاه با این ظرفیت تزریق ، می توان در جهت تولید انواع قطعات و محصولات پلاستیکی از جمله انواع سبد میوه تا ۶ کیلوگرم ، انواع گلدان تا ارتفاع ۶۰ سانتی متر و سطل زباله پدالی و … استفاده کرد.

دستگاه تزریق پلاستیک 1000 گرمی چینی

دستگاه تزریق پلاستیک چینی ۱۰۰۰ گرمی از قدرت گیره ۴۰۰ تنی بهره می گیرد. از این دستگاه برای تولید محصولات پلاستیکی که وزن آن ها در حدود ۱۰۰۰ گرم و کمی بیشتر است استفاده می شود.

از جمله قطعاتی که می توان با استفاده از این دستگاه تولید نمود می توان به انواع سبد میوه ، سطل های بزرگ پلاستیکی ، جا ظرفی ، سبد لباس ، سطل زباله پدالی و به طور کلی محصولاتی که وزنی بین یک کیلو گرم تا ۱۴۰۰ گرم دارند اشاره نمود.

دستگاه تزریق پلاستیک 3000 گرمی از انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰۰ گرمی دارای قدرت گیره ۸۰۰ تن می باشد لذا از این دستگاه برای تولید قطعات پلاستیکی بزرگ و حجیم استفاده می کنند

از جمله محصولاتی که با این دستگاه قابل تولید می باشد می توان به سطل آشغال های سایز بزرگ و قطعات بزرگ خودرو اشاره کرد.

دستگاه تزریق پلاستیک همه کاره چینی

دستگاه تزریق پلاستیک همه کاره چینی

دستگاه تزریق پلاستیک چینی همه کاره دارای قابلیت های زیادی بوده و کاربردهای متنوعی در تولید انواع قطعات پلاستیکی دارد. البته باید این نکته را یاد آور شد که دستگاه تزریق پلاستیک همه کاره ایرانی نیز در بازار موجود بوده که دارای کارایی مشابه با دستگاه تزریق همه کاره چینی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

از جمله مهم ترین دستگاه تزریق پلاستیک همه کاره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستگاه تزریق پلاستیک پت
 • دستگاه تزریق پلاستیک درب بطری
 • دستگاه تزریق پلاستیک دو رنگ
 • دستگاه تزریق پلاستیک سرعت بالا

دستگاه تزریق پلاستیک پالت

معمولا در ایران برای تولید پالت از دستگاه تزریق پلاستیک چینی با قیمت مناسب و یا دستگاه تزریق پلاستیک اروپایی با کیفیت استفاده می شود. پالت در واقع بزرگترین قطعه پلاستیکی می باشد که با دستگاه تزریق پلاستیک ساخته می شود. برای تولید پالت پلاستیکی باید دستگاه تزریقی تهیه نمود که قدرت گیره ان در حدود ۳۰۰۰ تن باشد و از این رو باید دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰۰ تن را برای این مورد خریداری نمود.

دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم چینی

بازار خرید و فروش دستگاه تزریق چینی پلاستیک چینی دست دوم در ایران به دلیل قیمت مناسب تری که نسب به دستگاه نو دارد و به دلیل عدم توان مالی کافی تولید کنندگان برای خرید دستگاه تزریق نو، رونق بیشتری دارد. قیمت انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی استوک با توجه به مدل و میزان کارکردی که داشته، تعیین می شود.

از جمله مهم ترین دلایلی که اکثر تولید کنندگان صنعت پلاستیک به دستگاه های تزریق دست دوم و استوک روی میاورند می توان به مواردی چون عدم وجود نقدینگی کافی، ارزان تر بودن قیمت آن نسبت به دستگاه نو و عدم توانایی در بازپرداخت رقم های بالای اقساط دستگاه های نو توسط خریداران این دستگاه اشاره نمود.

برای خرید دستگاه های کارکرده می توانید به صفحه دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم مراجعه کنید.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک ساخت چین

امروزه دستگاه های تزریق پلاستیک چینی در ایران جایگاه خوبی پیدا کرده اند و بازار رو به رشدی دارند و هر روز به متقاضیان این دستگاه ها افزوده می شود. برندهایی همچون هایتین ، بورچ ، هایدا ، هایونگ و…از جمله برندهای معروف چینی در زمینه ساخت دستگاه تزریق پلاستیک می باشند.

در بین برندهای موجود دستگاه تزریق پلاستیک ساخت چینی در بازار ایران می توان گفت که دستگاه تزریق پلاستیک هایونگ از نطر عملکرد و قدرت گیره و کیفیت، بهتر بوده و با فروش خوبی در بازار ایران همراه است. البته به دلیل کیفیت بالای دستگاه تزریق هایونگ این دستگاه از قیمت بالایی نیز برخوردار است. تجهیز بازار به عنوان یکی از فروشندگان برتر در زمینه خرید و فروش انواع دستگاه تزریق پلاستیک می تواند در جهت خرید دستگاه تزریق پلاستیک چینی مناسب شما را راهنمایی و کمک نماید تا با خیالی آسوده بتوانید محصول موردنظر خود را خریداری نمایید.

سوالات متداول

مزیت استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک چینی چیست؟

امروزه دستگاه های تزریق پلاستیک چینی به دلیل قیمت مناسبی که دارند از محبوبیت بالایی در بین خریداران برخوردار هستند. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه، به این صفحه مراجعه کنید.

انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی کدامند؟

دستگاه تزریق پلاستیک چینی انواع متفاوتی در بازار دارند که به معرفی و تشریح کارایی هر یک پرداخته ایم. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه، به این صفحه مراجعه کنید.

تجهیز بازار

سبد خرید

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

بازگشت به فروشگاه